BENGİ ROYAL ÖZEL
Sosyal Medya Özel Menü
  • Mehmet BİRCAN
    0549 373 85 96
    bilgi@bengiroyal.com

HAKKIMIZDA

about

BENGİ ROYAL HAKKINDA

Bengi Royal Düğün,Nikah,Balo ve Konferans Salonlarımızla Amacımız siz ve davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamak , düğün ve organizasyon sektörüne en yeni bakış açısı ile farklı bir dinamizm getirmenin heyecanını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bengi isminin manasına uygun olarak (sonsuz sürece kalacak olan, hiç son bulmayacak olan, hep yaşayacak olan,) Bir ömür mutlu bir hayat için ilk adımların atıldığı düğün organizasyonlarınızda sizi ve değerli misafirlerinizi mutlu edecek hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

2018 yılında, Ankara Keçiören bölgesinde faaliyete başlayan Bengi Royal Düğün,Nikah,Balo ve Konferans Salonlarımız, 550 ve 600 kişilik kapasiteye sahip Gold ve İnci Salonlardan oluşmaktadır. Salonlarımız alkolsüz olup, sınırsız içecekli zengin yemek menü çeşitleri ve görselliği ile misafirlerinize kaliteli hizmet sunmaktadır.  Estetik ve zerafetin buluştuğu, özel tasarımlar ve mimari dokunuşların izlerini bulabileceğiniz salonlarımız da Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Son Teknoloji ışık ses sistemleri, Sinevizyon gösterimi, profosyonel fotoğraf ve video çekim ekibi, canlı yayın, Palyaço eşliğinde çocuk oyun odası, Dini organizasyonlarda tasavvuf ekibi ve semazen ekibi,canlı orkestra, isteğe göre bay-bayan ayrı organizasyon seçenekleri, bay - bayan mescit ve abdesthaneler mevcuttur.

Kalite,lezzet,sunum ve görsellik bütünleşmesiyle Ankara’nın en nezih hizmetini sunan Bengi Royal Düğün Salonları tecrübeli personelleri ile düğün öncesi provalarından,yemek tadımından müzik seçiminize kadar her konuda size yardımcı olmaktadır.

Düğün ve diğer organizasyonlarınızda klasik anlayıştan uzak, orijinal ve kaliteli bir organizasyon için, dünya trendlerini takip ederek size özel farklı tasarım ve organizasyon hizmeti sunan Bengi Royal, yemek kalitesi ile olduğu kadar mimari konsepti ile de dikkat çekiyor. Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren Bengi Royal; düğün, nişan, kına, nikah, kokteyl, toplantı, defile, konferans, doğum günü, kına gecesi, mezuniyet balosu, baby shower, iş yemekleri, romantik yemek organizasyonları, kongre ve tüm toplu organizasyonlar için ideal bir ortam hazırlıyor.

“Bengi Royal Tanitim Filmi”

UNUTULMAZ ANILARINIZI BİRLİKTE İNŞA EDELİM...

İletişim

Hemen Arayın: 05493738596